مراسم یوم الله 13 آبان/گزارش تصویری

مراسم یوم الله 13 آبان/گزارش تصویری

مراسم یوم الله 13 آبان صبح امروز پنج شنبه با حضور دانش آموزان و دانشجویان در مقابل لانه جاسوسی آمریکا در تهران برگزار شد.

  

نظرسنجی های واقعی موسوی را بازنده قطعی نشان می داد
یک وب سایت وابسته به فتنه سبز:
نظرسنجی های واقعی موسوی را بازنده قطعی نشان می داد
حسین قاضیان که در انتخابات ریاست جمهوری ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ کار "تحلیل نظر سنجی ها" را انجام می داده نتیجه ی تحلیل های پرسشنامه ای را پیروزی محمود احمدی نژاد در سراسر کشور با اندکی فاصله از میر حسین موسوی ...
یک وب سایت وابسته به سازمان سیا در اثنای تمسخر اکبر گنجی در ماجرای دروغ خواندن ادعای تقلب، ناشیانه پرده از یک اعتراف جالب دیگر برداشت.

به گزارش صراط گویانیوز در این مقاله که به قلم «فرزاد - ش» نوشته شده به نقل از گنجی آمده:
در 5/25/ 1389 در شهر ونکوور در میزگرد "موانع دموکراسی در ایران" با حسین قاضیان- یکی از مدافعان جدی دموکراسی خواهی- شرکت داشتم. او چند سالی زندان را تجربه کرده است. وی یک جامعه شناس و متخصص نظر سنجی است. تجربه ی موفق نظرسنجی انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۷۶ و ۱۳۸۰ را در کارنامه ی خود دارد. در آن میزگرد توضیح داد که در انتخابات ریاست جمهوری ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ کار "تحلیل نظر سنجی ها" را انجام می داده اند. نتیجه ی تحلیل های آنها این بود: در سراسر کشور محمود احمدی نژاد با اندکی فاصله از میر حسین موسوی پیش بوده است ...».

گفتنی است افشاگری جالب دروغ گویان در حالی مطرح شده که با استناد به همین دروغ تاریخی خون دهها شهروند ایرانی در فتنه سال گذشته بر زمین ریخته شد.


 

گنجی به غلط کردن افتاد!
فشار دیکتاتورهای سبز کار خودش را کرد
گنجی به غلط کردن افتاد!
اكبر گنجی در گفت وگو با صدای آمریكا از وقوع «استبدادسبز» در میان جریان اپوزیسیون خبر داد و تحت فشار این جریان سركوب اظهارات قبلی خود درباره بی پایه بودن تقلب در انتخابات را كه مستند به اظهارات تاج زاده، عباس عبدی، رمضان زاده، بهزاد نبوی و نظرسنجی تیم حسین قاضیان بود، پس گرفت!
  اكبر گنجی در گفت وگو با صدای آمریكا از وقوع «استبدادسبز» در میان جریان اپوزیسیون خبر داد و تحت فشار این جریان سركوب اظهارات قبلی خود درباره بی پایه بودن تقلب در انتخابات را كه مستند به اظهارات تاج زاده، عباس عبدی، رمضان زاده، بهزاد نبوی و نظرسنجی تیم حسین قاضیان بود، پس گرفت!
وی در این مصاحبه گفت: «رسانه ها و گروه های استبداد سبز می گویند انتقاد نكنید الان وقتش نیست، رژیم سوءاستفاده می كند و میان مخالفان اختلاف می افتد». وی با تكرار این مطلب كه «جنبش سبز به معنای داشتن سازمان و رهبری، جنبش محسوب نمی شود» از سخنان مستند قبلی خود عقب نشینی كرده و مدعی شد «من می گویم موسوی دور اول 20 میلیون رأی نیاورده بود و هیچ دلیلی برای آن وجود ندارد»! وی در عین حال این عبارت معنادار را تكرار كرد كه «شرط سبز بودن، باور به پیروزی موسوی یا تقلب در انتخابات نیست»!
انتشار این مصاحبه تحمیلی باعث بازتاب های جالبی در میان رسانه های ضدانقلاب شد. بالاترین در مطلبی نوشت: سخنان آقای گنجی در مصاحبه با صدای آمریكا تصویری را كه از او در ذهن داشتم، تا حدی مغشوش كرد. او چیزهایی گفت كه درست درباره آنها فكر نشده بود و متضاد و آشفته بود. در شرایطی كه به گفته گنجی آرا شمارش نشده و طبعاً آمار درستی هم وجود ندارد چگونه او همزمان آمار 20 میلیون رأی را مطرح می كند. او همچنین مدام از «جنبش» حرف می زد و باز می گفت به معنای كلاسیك، جنبشی وجود ندارد.
بالاترین در مطلب دیگری به انتشار مصاحبه گنجی با صدای آمریكا پرداخت. زیر این مطلب كامنت های خواندنی زیر جلب توجه می كند: كیهان ماهی خودش رو گرفت آقای گنجی... این مردك دیوانه است. یكی ایشون رو از برق بكشد. در اوایل انقلاب اسیدپاشی برای حجاب و شلوارجین. اكنون میگویند مهدی موعود توهم است. دیروز انتخابات پاك بود، امروز انتخابات تقلب بود. تعادل مغزی نداری اكبرجون... گنجی گفت «تسخیر لانه جاسوسی». معلومه هنوزم ملكه ذهنش هست كه این جوری گاف می دهد... هنوز هم می شود روحیه ماله كشی اصلاح طلبانه در وجود آقای گنجی حس كرد.... اون یه اصلاح طلبه مخصوصاً وقتی از «تسخیر لانه جاسوسی» صحبت می كنه!... ایشون فكر كنم تكلیفش با خودش معلوم نیست، یه روز شكنجه گره، فرداش خودش شكنجه میشه، یه روز میاد خدا رو زیر سوال می بره فردا تو نمازجماعت می گیرندش، یه روز انتخابات ائل و بئل امروز هم كه فرموده اند تقلب محرز در انتخابات صورت گرفته. یكی نیست بگه رفتی نشستی اونور خوش می گذرونی، حرف جدیدی نداشتی تا خودت را سوژه كنی؟... چرا هرچی در این 12 سال میگی و می نویسی، به سود سپاه تموم میشه؟


 

تاكید بسیج دانش آموزی سپاه محمد رسول الله بر تبعیت كامل از ولایت فقیه
تاكید بسیج دانش آموزی سپاه محمد رسول الله بر تبعیت كامل از ولایت فقیه

ناحیه مقاومت بسیج دانش آموزی سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ با صدور بیانیه‌ای به مناسبت13 آبان بر تبعیت كامل از ولایت فقیه تاكید كرد.

در متن این بیانیه آمده است:

تبعیت از ولایت فقیه جریان روشنی بخش و وحدت آفرین است كه با دمیدن روح بصیرت جامعه ما را زنده نگه می دارد و فرهنگ اسلام ناب محمدی را در ایران اسلامی محقق خواهد كرد كه بر این اساس ما همواره بر عهد و پیمان خویش با ولی امر مسلمین، سرزنده، وفادار و استوار باقی خواهیم ماند.

وظیفه ما و همه آزادیخواهان جهان و همه ادیان ابراهیمی است كه با سیاست اسلام ستیزی و شیوه‌های نفرت بار آن مقابله كنیم.

دشمنان قرآن بدانند با اعمال زشت خود از عظمت قرآن مجید نمی‌كاهند و نه فقط با توهین به مقدسات اسلام نمی‌توانند مانع گسترش جهانی تفكر اسلامی شوند بلكه توحش خود را اثبات می كنند.

نكوداشت یاد شهیدان كه الگوهای اصیل و ماندگار عزت و شرف ما هستند، دل های ما را روشن و اراده هایمان را برای پیمودن مسیر عزت آفرین آنان استوار می كند.

تكاپوی راه و طریق تعالی جامعه اسلامی و تحقق آرمان های انقلاب و امام راحل جز با اراده های مستحكم انسان های فداكار، هوشیار، عالم و معتقد به سرمنزل مقصود نمی‌رسد بنابراین ما بر فراگیری علوم، ارتقای معرفت و بصیرت همه فرهنگیان و دانش آموزان امروز و سازندگان فردا تاكید می كنیم.

اتحاد عمیق و مستحكم آحاد ملت ایران و انسجام گسترده همه ملت‌های مسلمان و مظلوم جهان را برای پیروزی اسلام و خواری استعمارگران به ویژه رژیم صهیونیستی، آمریكای خیانتكار و انگلیس جنایتكار شرط ضروری می دانیم.

دشمنان برای تضعیف اسلام و ام القرای آن ایران از هیچ حیله، خیانت و خشونتی دریغ نمی كنند و گاه در قالب اقدامات تروریستی و تهاجم به سرزمین های اسلامی و مظلوم جهان دست ارعاب و تصرف سرزمینی را درسرمی پرورانند و گاه با ایجاد تفرقه و فتنه میان مسلمانان و دیگر ادیان الهی درصدد ایجاد جنگ صلیبی دیگری هستند كه ما این اقدامات را محكوم به شكست و پیروزی نهایی را از آن آزادمردان غیور و مردم جهان می دانیم.

ناحیه مقاومت بسیج دانش آموزی سپاه محمدرسول الله تهران بزرگ در پایان این بیانیه بر آمادگی خود برای حضور در همه صحنه ها، تبعیت از مقام معظم رهبرش و جانفشانی و پایداری تا پیروزی در همه عرصه ها تاكید كرده است.