هدی صابر مرد بود نه زن!

 بالاخره ساعت شنی عمر مرحوم صابر، فعال ملی مذهبی هم به آخر رسید و او هم مثل تمام آدم های دیگری که این روزها با عزت یا بی عزت دارند راهی دیار باقی می شوند، از دار دنیا رفت.

القصه... و از قضا درگذشت مرحوم صابر، از شانس بد ایشان همزمان شده است با اجرای پروژه شوم مصادره اموات جبهه ضد انقلاب که این روزها ضمن معذب کردن روح رفتگان و ایجاد زحمت برای حضرت عزرائیل؛ هر کس و نا کسی که از دار دنیا می رود را به طرفة العینی به نام خود مصادره کرده و در این راه بی انتها از هیچ خباثتی هم فروگذار نیستند.

و البته از شانس خوب کسانیکه همیشه در این پروژه شوم، مورد لعن و نفرین اصحاب ضد انقلاب هستند، این بار مرحوم صابر در شرایطی کاملاً آزمایشگاهی و به دور از هرگونه تنش و پنجه بوکس و زخم و زیلی و البته با عزت!!! مسافر دیار باقی شدند و لذا باید منتظر بود و دید تا ضد انقلاب این بار دیگر چه حیله ای را برای مرگ هدی صابر جفت و جور خواهند کرد.

در همین رابطه شنیده شده که گویا حضرات رایزنی هایی را نیز در این زمینه انجام داده و فعلا پروژه اعتصاب غذای مرحوم صابر را به میانه فرستاده اند تا چه پیش آید و این در حالیستکه که یک نفر هم گویا نبوده که به این عاقلان! دیوانه خانه بگوید که عزیز من اصلاً آمدیم و مرحوم صابر اعتصاب غذا کرده بود. ایشان در کدام بیمارستان بی چشم و رویی بستری بوده اند که پزشکان و پرستاران هم همصدا با ایشان بوده و لقمه های لذیذ غذا را از این پیرمرد بیمار دریغ کرده اند...؟!

و خلاصه اینکه جبهه ضد انقلاب فعلا در بهت و حیرت از با عزت! رفتن یکی یکی انصار و دوستانش به سر می برد و باید منتظر بود و دید تا صبح فردا و در ادامه پروژه مصادره اموات؛ چه بهانه جدیدی را برای مرگ طبیعی هر یک از این آدم ها جفت و جور می کنند.

ضمنا برای اینکه اشتباه شهید ژاله مجددا برای برخی سبزها و رسانه های ضدانقلاب پیش نیاید لازم است تذکر دهیم که "هدی صابر" مرد بوده است نه "زن".

 

اعتراف اپوزیسیون:فرقه سبز به قدرتهای خارجی دخیل بسته/خاتمی بزرگترین مخرب فرقه سبز است/حرکت فتنه گران

یکی از سایت های اپوزیسیون با اشاره به تلاش های فتنه گران طی روزهای اخیر تاکید کرد که تکاپوهای شورای هماهنگی راه سبز امیدهمچنان بر پاشنه قدیمی یعنی آکسیون های نمایشی وتبلیغاتی ونهایتا سترون وپراکنده ساز می چرخد.

 

سایت «ایرام گلوبال» در مقاله ای شرایط فرقه سبز را در شرایط کنونی «صفی پراکنده»،«بی ثبات» و «ناهماهنگ» خواند و با اذعان بر عدم کفایت شورای هماهنگی راه سبز امید نوشت، صدور دستورالعمل ازبالای سر،وبدون درنظرگرفتن توازن قوای واقعی درعمل، اتخاذ جزوه تاکتیک های تکراری این شورا می باشد.
نویسنده این مقاله در ادامه با اشاره به موضع گیری افرادی همچون خاتمی طی روزها و ماه های گذشته آنان را بزرگترین عاملان مخرب بر فرقه سبز عنوان کرده و نوشته است: مواضع کسانی چون محمد خاتمی ومهاجرانی ومزروعی وکدیوروامثال آنها نشان می دهدکه نگرانی آنها ازجنبش بیش ازنگرانی اشان ازحاکمیت است وبهمین دلیل با وقاحت وصراحت بی مانندی باشنیدن بوی کباب-تشدید شکاف های درونی حاکمیت- صراحتا خواهان گفتگووسازش با حاکمیت هستند. وباین ترتیب آن ها عملا بیشترین تأثیرمخرب را برصفوف جنبشی که درطی دوسال گذشته داشته ودارند.
این سایت همچنین تصریح کرد که فرقه سبز به بیرون ازخود جنبش، نخبگان ورهبران وقدرت های خارجی، دخیل بسته و بدین طریق این فرقه را پراکنده و منجمد کرده اند.

 

روح‌الامینی:فتنه‌گران خودخواه شهد حضور گسترده مردم در انتخابات 88 را به كام آنها تلخ كردند

 

دبیركل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی گفت: حوادث فتنه 88 و تلاش‌های نابخردانه و خودخواهانه فتنه‌گران، طرح‌های پنهان و آشكار دشمنان خارجی و تبلیغات و تلاش‌های گسترده آنها شهد حضور گسترده و پرشمار مردم را به كام آنها تلخ كرد.

 
عبد‌الحسین روح‌الامینی دبیر‌كل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در گفت‌وگو با فارس با بیان اینكه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، انتخابات یكی از مهمترین جلوه‌های شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بوده است، اظهارداشت: به طور متوسط هر سال در كشور یك انتخابات وجود داشته كه در مقاطع گوناگون حیات سیاسی كشور پس از پیروزی انقلاب در سرنوشت كشور نقش مهمی داشته است. 
 
وی بر همین اساس خالق اصلی حماسه‌ها را در همه ادوار عموم مردم كشور ‌دانست كه با شركت و حضور خود در انتخابات صرف نظر از اینكه به چه كسانی رأی می‌دهند، استقلال كشور را تضمین كرده‌اند. 
 
دبیر‌كل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی انتخابات 22 خرداد 1388 و حضور 40 میلیونی مردم را یكی از نقاط اوج كشور دانست و یادآورشد: ملت ایران فارغ از تفاوت، اختلاف سلیقه‌ و نگرش‌ها در انتخابات شركت كرده و نسبت به دموكراسی‌های مطرح جهان بالاترین درصد حضور را داشتند. 
 
وی اضافه‌كرد: گرچه حوادث فتنه 88 و تلاش‌های نابخردانه و خودخواهانه فتنه‌گران، طرح‌های پنهان و آشكار دشمنان خارجی و تبلیغات و تلاش‌های گسترده آنها شهد حضور گسترده و پرشمار مردم را به كام آنها تلخ كرد اما آحاد ملت در رویدادهای دوسال گذشته نشان دادند كه عهد اخوت با هیچ جریانی نبسته‌اند. 
 
روح‌الامینی با تأكید بر اینكه ملت ایران تداوم انقلاب و راه پرفروغ امام(ره) و رهبری، تحقق آرزوها و آمال شهیدان انقلاب، عزت و آبادانی كشور را مد نظر دارند، گفت: مردم جسارت‌ها، بی‌حرمتی‌ها، خودخواهی‌ها و غفلت‌های دشمن شادكن و كینه‌های قبیله‌ای داخلی و خارجی را برنمی‌تابند. 
 
وی در خاتمه خاطر‌نشان‌كرد: همچون همیشه تاریخ پس از انقلاب، درس بزرگ و فراموش‌نشدنی حوادث دو سال گذشته، همراهی مردم و مقام معظم رهبری در جهت پیشرفت و تعالی كشور و حركت به سوی تحقق اهداف عالیه انقلاب است.
 

مخالفان حکومت ایران به دنبال مهاجرت و عیاشی هستند

کاربر سایت دولتی صدای آمریکا: «معترضان ما رپ و هیپی و تکنو هستند که هنوز هیچ کاری نکرده با ماهواره و.. مصاحبه، فرداش مهاجرت و عیاشی و.. اگر قرار باشد صنف بقال ها و پالان دوزان با این روش ها کاری کند بدتر می شود، بهتر نمی شود.»

 

کاربران سایت صدای آمریکا، نسبت به گزارش خبری شبکه تلویزیونی "پی بی اس" آمریکا از زن جوان ایرانی با نام مستعار سمیرا که با استفاده از موزیک رپ مدعی است خاطرات اش از تظاهرات اعتراضی دو سال پیش در فتنه سبز را منعکس می کند، نظرهای جالبی داشتند.

یکی از این کاربران نوشت: «خانوم سمیرا ، معترضان ما رپ و هیپی و تکنو هستند که هنوز هیچ کاری نکرده با ماهواره و.. مصاحبه، فرداش مهاجرت و عیاشی و.. اگر قرار باشد صنف بقال ها و پالان دوزان با این روش ها کاری کند بدتر می شود، بهتر نمی شود .لطفا کنار بایست بگذار همه برای یک رهبر سیاسی عالم و بالغ و با تجربه وارد عمل شوند.»
یکی از کاربران این سایت در مورد قسمتی از شعر این به اصطلاح خواننده که گفته بود "فردا مال ماست، با طلوعی سبز" نوشت: « فردا مال هیچکس نیست بجز سرمایه داری بین المللی که تمام تحرکات مردمی را که بدنبال زندگی انسانی و غیر حیوانی هستند را دارد با اقسام وسایل کنترل میکند. تمام ارزشهای حقیقی را با ارزیابی مادی در معرض افکار عمومی قرار میدهد. کاری میکند که یک فرد از همان دوره بچگی اسیر محصولات تولیدی مسخره سرمایه داری باشد که در آینده فکرش به دنبال حقیقت حیات بشر نرود.»
کاربر دیگری نوشت: «بله شاهین ..هم معترض بود و با شعر سیاسی چیز میز وارد این خیمه شب بازی شد با بی بی سی مصاحبه کرد و .. آخرین کارهای اعتراضیش را هم دیدیم و شنیدیم .. مشکل ما محدودیت روسری و ماهواره و اینترنت نیست ... یعنی اگر سمیرا خانوم محدودیت پوشش نداشت آزاد و سیر و تامین بود؟ معنی آزادی را هم فهمیدیم با این شعر که گفتی لطفا زبان فارسی را خراب نفرمایید.»

 

اصولگرایان تمام تخم‌مرغ‌هایشان را در سبد انتخابات نریزند

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: متاسفانه در حال حاضر اصولگرایان تمام تخم‌مرغ‌های خود را در سبد انتخابات قرار داده‌اند و دلیل اختلاف آنها هم همین موضوع است و تا زمانی كه این طور باشد وحدت در معرض خطر است.

 

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‎وگوی خود با خبرنگاران فارس به برخی مسایل روز كشور ازجمله جهاد اقتصادی و جریان انحرافی اشاره كرد كه متن این مصاحبه در ادامه از تظر مخاطبان می‌گذرد.

* طرح مكتب‌ایرانی انحرافی است و با انگیزه تثبیت قدرت بیان شده است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به طرح موضوع مكتب ایرانی از سوی گروه انحرافی در كشور اشاره كرد و گفت: در طی 100 سال اخیر همیشه مباحث ایران‌گرایی به عنوان یك سوژه برای رسیدن به قدرت یا تثبیت قدرت مورد سوء استفاده قرار گرفته است.

وی افزود: قالب افرادی كه بحث ایرانی‌گری را در صد سال اخیر كشور مطرح كردند به دنبال این بودند كه دولت خودشان را تحكیم كنند یا اینكه با طرح این شعارها احساسات مردم را تحریك و در نهایت به قدرت برسند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به برگزاری جشن‌های 2500 ساله از سوی رژیم شاهنشاهی اشاره كرد و گفت: این جشن‌ها برای تحكیم قدرت شاه بود نه برای ابراز افتخارات ایرانی‌ها، این چه افتخاری بود كه شاه ایران به عنوان نماینده كورش به ژاندارم آمریكایی‌ها تبدیل شده بود؟ كدام یك از پادشاهان بزرگ ایران آلت دست امپراطوری روم بودند؟ اگر كوروش در زمان جشن‌های 2500 ساله زنده بود از این اقدام خجالت می‌كشید.

رضایی با بیان اینكه عدم صداقت و نفاق در رابطه با بحث ایرانی‌گری در رفتار شاه وجود داشت، تصریح كرد: ایرانی‌‌گری همیشه شعاری بوده كه برای رسیدن به قدرت و حفظ قدرت مطرح شده است و این عده رفتاری متفاوت با گفتار از خود نشان داده‌اند. طرح مكتب‌ایرانی انحرافی است و با انگیزه تثبیت قدرت بیان شده است.

* امام خمینی فرمودند ملی‌گرای واقعی آن بسیجی است كه خرمشهر را آزاد كرد

وی شاه مخلوع ایران را در رفتار، نوكر آمریكا دانست و افزود: شاه مخلوع بر خلاف رفتارش ادعا می‌كرد كه جشن‌های 2500 ساله برای بزرگداشت افتخارات ایران برگزار می‌شود بر این اساس باید گفت كه ایرانی‌گرایی همیشه مورد سوء استفاده قرار گرفته است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: امام خمینی (ره) فرمودند ملی‌گرای واقعی آن بسیجی است كه خرمشهر را آزاد كرد، مكتب واقعی ایران همان اسلام است و اگر ایران از اسلام جدا شود قطعا شكست می‌خورد و فرو می‌پاشد و حتی نمی‌تواند از تمامیت ارضی و سرزمین‌های خود دفاع كند.هنر ایرانی این بود كه اسلام را با قلب خود پذیرفتند و آن را گسترش دادند؛ اسلام در هند و چین توسط ایرانی‌ها گسترش یافته است.

فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاكید كرد كه ما در طول جنگ، سرزمین‌هایمان را با رمز یا زهرا (س) و یا حسین (ع) آزاد كردیم و اگر امروز ایران باقی مانده است به دلیل وجود اسلام در این كشور است.

وی ادامه داد: در سال اول جنگ بنی‌صدر می‌گفت من می‌خواهم به سبك اشكانیان بجنگم و زمین بدهم و زمان را بدست آورم ولی زمین‌ها را داد و از زمان بدست آمده نتوانست بهره برداری كند.

رضایی با بیان اینكه هرگاه ایران از اسلام جدا شد ما شكست خورده‌ایم، گفت: مبنای تفكر امام خمینی(ره) این است كه نباید ایران را از اسلام جدا كرد چرا كه جدا كردن ایران از اسلام باعث آسیب‌های جدی به كشور می‌شود و برخی از كسانی كه نغمه جدایی ایران از اسلام را سر داده اند، افرادی قدرت طلب‌اند كه قصد دارند با تحریك احساسات مردم به قدرت برسند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینكه طی 2 سال اخیر نمونه‌هایی از پرداختن به ایرانیت صرف در كشور مشاهده شد، اظهار داشت: اگر واقعا این عده ادعا دارند كه طرفدار ایران هستند بهتر است حق ایران را در خلیج فارس و دریای خزر احیاء كنند.

* مدعیان مكتب ایرانی اعتراضی به لشكر‌كشی عربستان به خلیج فارس نكردند

وی ادامه داد: بهتر است مدعیان ایرانی گری عملا به ایرانی بودن خود عمل كنند، نه اینكه با شعار احساسات مردم را تحریك كنند و در داخل نظام درگیری درست كنند و بعد هم روحانیت و رهبری را در مقابله با ایرانی‌گری قرار دهند و جبهه‌ای را به نفع خود تشكیل دهند؛ رهبری و روحانیت هیچگاه علیه ایرانیت ملت ایران نبوده‌اند.

رضایی افزود: كسانی كه از مكتب ایرانی صحبت كردند كوچكترین اعتراضی به لشكر‌كشی عربستان به خلیج فارس نكردند.

رضایی اظهار داشت: برخی می‌گفتند كه اگر دین در مقابله با آزادی قرار گیرد دین شكست خواهد خورد در حالی كه آزادی در متن اسلام بوده و هست و اساسا این نوع تفكیك‌سازی و ادبیات غلط است. همین خط مشی را امروزه در تفكیك ایرانیت و اسلامیت می بینیم. آنهم در شرایطی كه جهان اسلام در حال قیام هستند.

وی با بیان اینكه درست كردن ماجرای غیر واقعی و تقسیم‌بندی كردن افراد درون این ماجرا درست نیست، ادامه داد: مسئله ایرانیت در كشور حل شده است و ما در جریان انقلاب مسئله ایرانیت، ملیت، اسلامیت و مسائل دیگر را با هم تركیب كردیم؛ هویت ما اسلامی - ایرانی است و ما با چنین هویت جدیدی مسائل بزرگی را در كشور حل كردیم.

* هویت شناخته شده‌ای داریم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاكید بر این موضوع كه ما هویت شناخته شده‌ای داریم، گفت: نمی‌دانم چرا برخی می‌خواهند هویت شناخته شده ما را به هم بزنند، معلوم نیست كه برخی افراد از هویت انقلابی ما چه آسیبی دیده‌اند كه می‌خواهند آن را جابه جا كنند و به همین دلیل است كه یك بار از ناحیه آزادی‌خواهی و بار دیگر از ناحیه ایرانی‌گری به جنگ با هویت انقلاب می‌آیند؛ برخی مواقع هم از زاویه تحجر و خرافات به مبارزه با هویت انقلابی ما می‌آیند در حالی كه هویت اسلامی- ایرانی یكی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب بود كه در دفاع مقدس تثبیت شد.

رضایی در ادامه به موضوع جهاد اقتصادی اشاره كرد و اظهار داشت: هدف از طرح جهاد اقتصادی این است كه ایدئولوژی‌های غیرانقلابی در اقتصاد كنار گذاشته شود چرا كه اقتصاد لیبرالی یا تكنوكراتی یا سوسیالیستی در كشور ما جواب نمی‌دهد بلكه باید از اقتصاد جهادی بهره گرفت؛ یعنی اینكه افراد باید هویت انقلابی خود را در اقتصاد وارد كنند، چرا كه وقتی افراد هویت انقلابی‌شان را در سیاست و دفاع از كشور وارد كردند، مؤثر واقع شد. چرا نباید هویت اسلامی- ایرانی ما وارد اقتصاد شود؟

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: افرادی كه بحث‌های انحرافی را مطرح می‌كنند، با ایدئولوژی انقلاب تقابل ایدئولوژیك دارند و نمی‌خواهند اجازه دهند ایدئولوژی انقلاب از عرصه سیاست فراتر رود و وارد اقتصاد، صنعت و عرصه‌های دیگر شود، این افراد می‌خواهند پس از آنكه از گسترش ایدئولوژی و هویت انقلابی به عرصه‌های دیگر جلوگیری كردند سیاست را نیز هویت زدایی كنند.

* اصولگرایان رهبر انقلاب را در جبهه انقلاب تنها نگذارند

فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود با فارس ضمن انتقاد از اصولگرایان كشور اظهار داشت: اصولگرایان از رهبر انقلاب در جبهه سیاست و حكومت حمایت می‌كنند ولی در جبهه انقلاب تلاش لازم را ندارند.

وی با بیان اینكه ادبیات انقلابی رهبری در جامعه باید تبیین و تشریح شود، گفت: منحصر كردن رهبری به ادبیات سیاسی و حكومتی ظلم بزرگی به انقلاب است. لذا باید گفت كه اصولگرایان كم كم به یك جناح و حزب در حال تبدیل شدن هستند در حالی كه اصولگرایی فراتر از یك جناح است.

رضایی تصریح كرد: اصولگرای واقعی باید امتداد انقلابی امام و رهبری در جامعه باشد، ‌یعنی اندیشه‌ها، رفتار و گفتمان امام و رهبری را در جامعه انتشار دهد؛ اصولگرایان رهبر انقلاب را در جبهه انقلاب تنها نگذارند.

* اصولگرایان تمام تخم‌مرغ‌های خود را در سبد انتخابات قرار داده‌اند؛ با این وضع، وحدت در معرض خطر است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: متاسفانه در حال حاضر اصولگرایان تمام تخم‌مرغ‌های خود را در سبد انتخابات قرار داده‌اند و دلیل اختلاف آنها هم همین موضوع است و تا زمانی كه این طور باشد وحدت در معرض خطر است.

وی اختلافات به وجود آمده در جبهه اصولگرایی در ایام انتخابات را طبیعی دانست و اظهار داشت: دلیل اختلافات برای این است كه اصولگرایان گفتمان انقلابی امام و رهبری را رها می‌كنند كه یك نمونه آن شیوع بد اخلاقی، تهمت و غیبت در جبهه اصول‌گرایی است كه با آن مبارزه جدی صورت نگرفته است.

* مسئولین دولت در رابطه با سفر به عربستان و دعوت از ملك‌عبداا‌لله رسما تبری بجویند

رضایی در ادامه گفت‌وگوی مشروح خود با خبرنگاران فارس با طرح این سوال كه دعوت از ملك‌عبدالله اردنی در شرایط بیداری اسلامی و یا سفر به عربستان چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟ گفت: ‌حتی اگر این اقدامات شایعه باشد باز هم مسئولین كشور باید از آن تبری بجویند و عكس العمل سریع از خود نشان دهند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاكید كرد: ورود عربستان به بحرین و لشكركشی در خلیج فارس انقلاب ما و نیز امنیت ملی منطقه و ما را تهدید كرده است، عربستان هر چه سریع تر باید نیروهای خود را از بحرین خارج كند و به اشغالگری خود پایان دهد و دولت هم نباید به این مساله كم توجهی كند. همچنین این موضوع باید از طریق مجامع اسلامی و بین المللی پیگیری شود كه در این رابطه تشكیل جبهه واحدی از ایران، تركیه و عراق در شرایط كنونی مفید است.

* تحرك جدی از سوی دولت در زمینه جهاد اقتصادی صورت بگیرد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن انتقاد از عملكرد دولت در زمینه جهاداقتصادی اظهار داشت: به اعتقاد بنده باید تحرك جدی از سوی دولت در زمینه جهاد اقتصادی صورت بگیرد ،چرا كه اولین تحرك دولت در جهاد اقتصادی باید در زمینه اشتغال و تولید باشد.

رضایی گفت: دولت باید سهم یارانه‌ها از تولید را در اردیبهشت ماه پرداخت می‌كرد و اگر این مبلغ در خردادماه پرداخت نشود بسیاری از بنگاه‌های تولیدی ورشكست می‌شوند و بیكاری افزایش پیدا می‌كند و این مسئله در سال جهاد اقصادی زیبنده كشور نیست.

وی همچنین خاطرنشان كرد كه رهبر انقلاب نامگذاری سال جاری به عنوان سال جهاد اقتصادی را به عنوان سرآغاز یك انقلاب عملی در اقتصاد انجام دادند، چرا كه انقلاب سیاسی و تئوریك 5 سال است كه در كشور شروع شده است، اما جهاد اقتصادی سرآغاز عملیاتی كردن انقلاب در صحنه است، بر این اساس دولت باید به جهاد اقتصادی به عنوان واقعه‌ای مهم بنگرد و از آن به عنوان یك فرصت مهم استفاده كند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: تحركی كه در زمینه جهاد اقتصادی در مجلس و قوه قضائیه شروع شده و همچنین همایش اخیری كه در مجمع تشخیص برگزار شد، به نظر من می‌تواند گام‌های خوبی برای عملیاتی كردن جهاد اقتصادی باشد.

رضایی در عین حال گفت كه اگر همه نهادها دست به دست هم بدهند در پایان سال می‌توانیم كارنامه خوبی در زمینه جهاد اقصادی داشته باشیم.